Bästa Clock (hodiny)

 
 
  • 1 z 3

Betonové stolní hodiny 

Industriální stolní šedé betonové hodiny Bästa clock.

Dostupnost Skladem
849 Kč    
Značka Bästa
Kategorie Hodiny
 

Betonové stolní hodiny

Popis hodin:

Industriální stolní šedé betonové hodiny Bästa clock. Betonové hodiny s jednoduchým ciferníkem, který nechává projevit beton v plné kráse. Dokonalé "nedokonalosti" vznikají právě na ciferníku. Podstavec a zadní část je z korku, který doplňuje tento nezaměnitelně originální a “nadčasový” vzhled betonových hodin. Srdcem hodin je kvalitní pomaloběžný hodinový strojek s vysokou přesností. Díky tomuto strojku neuslyšíte žádné tikání, vteřinovka běží zcela tiše a plynule. 

Tyto betonové hodiny zazáří (na Vašem stole) i když jsou "jen" z betonu.

Balení hodin:

Betonové hodiny jsou zabaleny v kartónové krabici a ochráněny tak aby se jim při doručování k Vám nic nestalo. Hodiny již přijdou smontované s hodinovým strojkem vč. rafiček. Jediné co po rozbalení musíte udělat je vložit baterii AA, která je součástí balení. Hodiny k Vám přijdou tak, aby jste je mohli bez obav dát jako dárek a to klidně i sobě :) Jak naše produkty balíme naleznete zde.

hodiny_baleni2hodiny_rear_batery2

Parametry hodin:

   
Materiál lehčený šedý beton, plynulý hodinový strojek, baterie AA
Rozměry 13 cm x 13 cm x 4 cm
Váha cca. 0,850g

hodiny_head_rozmery_plynuly_chod

banner_kontakt_1920x272Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebojte nám zavolat +420 728 766 259 nebo napsat na info@bastadesign.cz. Víme, že naše produkty jsou originály, které jinde nenajdete a tak mohou vzbuzovat otázky. My jsme tu od toho, aby jsme Vám na ně odpověděli a vy tak měli jistotu, že Vámi vybraný produkt je přesně to pravé, co hledáte. Budeme rádi za každý dotaz. Můžete využít i dotazník, který naleznete zde.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.