O nás

Vítejte v Bästadesign.cz

Ahoj, jmenuji se Romča a jestli budete mít chvíli, tak bychom vám rádi pověděli náš příběh, který stojí za našim projektem Bästadesign, potažmo za našimi betonovými výrobky. Celý náš příběh by se dal shrnout do třech otázek a následujících odpovědí, proč?, co? a jak?.

Proč? odpověď na otázku proč děláme to co děláme je jednoduchá a přitom dost složitá. Jednoduchá odpověď by zněla: Protože nás to baví, Já strašně ráda vyrábím a tvořím něco co se libí i ostatním. Lukáš se zase rád učí nové věci a na základě těchto zkušeností něco buduje. K této odpovědi je, ale nyní potřeba přidat tu složitější odpověď. To, že něco takového začneme budovat se odráželo od faktu nemoci, kterou trpím.  Nemoc, která se nazývá fibromyalgie jí neumožňuje chodit pravidelně do práce. Tím pádem je pro klasický pracovní trh nevhodná a bohužel i zdravotnictví na mě pohlíží jako na "zdravou", tedy žádné pomoci v tomto směru nelze očekávat. Co zbývá? Zkusit se postavit na vlastní nohy a mít tak časovou autonomii kvůli výše zmíněnému zdravotnímu stavu. To o čem zde mluvíme je dost složité, ale ve stručnosti jsme odpověděli proč jsme se dali do výroby a prodeje vlastních výrobků. 

Co? Díky Mé zarputilosti a odhodlání něco dělat a nejen sedět doma, jsem se zprvu rozhodla pro výrobou betonových šperků. Společně jsme dlouho hledali a zkoušeli různé směsi, které by splňovaly naše požadavky na vzhled a strukturu betonu. Nechtěli jsme, aby byl beton až moc hladký a v podstatě vypadal jak plast nebo pryskyřice. Když, beton tak prostě beton. Tento čas a pokusy, které jsme tomu věnovali jsme postupem času začali přetavovat na první prodané kusy rodině, kamarádům a známým, kterým se naše betonové šperky a výrobky velice líbily. To nás přirozeně nakoplo do další práce. No a tak byla zodpovězena otázka (Co?).

Jak? Kvalitně! Všechny naše výrobky děláme s maximální péčí a co nejkvalitněji. I když struktura betonu je nevyzpytatelná, my se ji snažíme "zkrotit". Vše vyrábíme v naší dílně kde se střídá mnoho fází výroby. Od samotného nápadu, který vzniká v pohodlí domova, po vymyšlení samotné realizace, přípravy dané směsi, vylití do forem, vyjmutí z forem, opracování výrobku, následné "zrání", finální úprava a dokončení výrobku. Poslední neméně důležitou částí je balení. Na samotném balení si dáváme obzvlášť záležet, aby Vám každý náš výrobek nejenom udělal radost, ale aby i samotné rozbalování byl zážitek. Tím se stávají naše výrobky vhodné i jako dárky pro Vaše blízké a ty které máte rádi.

A takto jsme tedy začali my, s naším nápadem, dělat něco i přes nepřízeň osudu, přes první výrobky, které udělaly radost naší rodině, kamarádům a známým a teď doufáme, a snažíme se udělat radost Vám, Vaši rodině či partnerovi nebo známým, které chcete jen prostě potěšit.

Děkujeme, že jste dočetli až sem, a budeme rádi když nám pomůžete psát náš příběh.

Lukáš a Romana

profilovka_onas_spolu

 

Tadaaa...To jsme my.

profilovka_B2_onas_kontakty

 

Bästadesign.cz

profilovka_onas_spolu_jinak

 

Děláme to jinak!

 

Rok 2019

9.9.2019 - oficiální spuštění bastadesign.cz

V tomto roce jsme spustili eshop pro pár produktů. Náušnice, náhrdelníky (v obyčejným šedým betonu), byly pro nás stěžejní sortiment, který jsme rozšířili ještě o domácí doplňky. Jednalo se o betonový svícen, svíčky vlastní výroby, které patří právě do našeho betonového svícnu a betonové hodiny. Ke konci roku s černým pátkem (black friday) jsme představili novou černou betonovou směs, kterou jsme použili na vybrané šperky. Hned jsme se snažili udělat radost našim zákazníkům a udělali jsme soutěž právě o tyto šperky na instagramu a facebooku.

prispevek_vyherce2_nausnice_inst_fb2

Výherkyně z instagramu

prispevek_vyherce_nausnice_citat_inst_fb2

Citát

prispevek_vyherce_nausnice_inst_fb2

Výherce z facebooku

 

Konec roku 2019 resp.předvánoční čas se nesl v duchu vyřizování objednávek. Doufáme, že naše výrobky udělali všem zákazníkům a obdarovaným radost a děkujeme, že v naše produkty věříte. Toto nás motivuje do další práce a už už vyhlížíme rok 2020 a s tím spojení vylepšování eshopu, nové produkty aj...

Rok 2020

už se těšíme...    

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.