Bästa Gold Simple Ring grey (náušnice)

 
 
ico_nahrdelnik_80x80 Náušnice Frame (šedé)
ico_zena_80x80 Určeno pro ženy
ico_baleni_80x80 2x náušnice
ico_vaha_80x80 Extra lehké (2 g pár)
ico_dest_koupel_80x80 Voděodolné (sprcha, koupel, moře...)
ico_darek2_80x80 Dárkové balení

 

Dostupnost Skladem
369 Kč    
Značka Bästa
Kategorie Náušnice
 

Popis náušnic:

Extra lehké, elegantní šedé betonové náušnice Ring v designu Simple se zlatou galvanizací. Jednoduchý design, váha jen 0,001kg, padne na každé ucho. Nádherné náušnice Simple Elegant. Ať jste student, kreativec, makáte ve fabrice, nebo pracujete v "kanclu", tyto náušnice padnou prostě ke všemu. Náušnice se prodávají v páru.Vnitřek je odlévaný, vysoce kvalitní voděodolný lehčený beton. Beton je opatřen ochranným bezbarvým lakem.

Parametry:  
Materiál chirurgická ocel 316L se zlatou galvanizací, lehčený  šedý beton
Rozměry průměr 12 mm
Váha 1 ks 1 g, dle struktury betonu
Množství 1 pár

 

Co je zlatá galvanizace:

Galvanické zlacení, při němž se zlacený předmět zavěsí jako katoda do zlatící lázně a průchodem proudu se na něm usazuje vrstva zlata.

banner_kontakt_1920x272

Pokud máte jakýkoliv dotaz, nebojte nám zavolat +420 728 766 259 nebo napsat na info@bastadesign.cz. Víme, že naše produkty jsou originály, které jinde nenajdete a tak mohou vzbuzovat otázky. My jsme tu od toho, aby jsme Vám na ně odpověděli a vy tak měli jistotu, že Vámi vybraný produkt je přesně to pravé, co hledáte. Budeme rádi za každý dotaz. Můžete využít i dotazník, který naleznete zde.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.